| alexmarian a întrebat:

Eu si cu prietenu meu suntem sportivi. La el se mai intampla sa aiba deplasari odata si in acelasi loc cu fetele. Oare sa ma tem ca m-ar putea insela?

Mentionand ca mai demult a incercat sa ma insele cu o fata de la el din clasa (practica acelasi sport) cu care mai fusese dar pentru cateva zile dar din greseala lui am aflat si nu a mai facut nimic...

Răspuns Câştigător
| jhonsmyth a răspuns:

Din experientza mea doar atat iti pot zice, fara INCREDERE nu se poate face nimic, eu am avut prietena plecata4luni in Romania,ce ar fi trebuit sa fac? Menionez ca daca voiam sa aflu orice de ea, puteam sa aflu fara nici o problema, dar faptul ca ea are incredere in mine, bine inteles ca si eu am in ea, nu ne facem nici unu-l nici cea mai mica iluzie, la mine la munca sunt aproape numai fete de la18pana la40...ce trebuie sa fac sa stau acasa si sa nu mai merg la munca ca sunt fete tinere acolo? Deci daca il iubesti cu adevarat incerca sa ai incredere in el, dar daca ai zis ca a incercat el sa te insele o data...mno ce sa zic nici unu nu suntem cheie de biserica, succes si sper ca te-am putut ajutahappy

4 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Sau asa crezi tu ca nu a mai facut nimic. Daca are tendinta de a insela, si tentatia exista, atunci abtinerea nu va exista.

| neutrino a răspuns:

Va practica sportul in toate conditiile. Asa e la tinerete.

| Nicux1 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa-ti faci putine griji ca stii vorba aia 'lupul isi schimba parul, dar naravul ba', insa daca afli ca te inseala si a doua oara nu ai de facut decat sa te desparti cu el, deoarece dupa aia o sa te insele si a treia oara...Mare grija ok?

| dnbdiaa a răspuns:

Poti sa l pui si pe el in situatii limita, fa l si pe el sa se intrebe,"oare ma inseala?" cu toate ca tu nu o vei face, daca se va simtit putin respins va veni la tine, uitand de celelalte, daca nu...atunci vorbiti deschis:*