| Raresik a întrebat:

eu si prietena mea. in varsta de 15(eu) si 14 ea. am vrea sa ne incepem viata sexuala. suntem impreuna de 4 luni. si ne iubim foarte mult; x. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Anakatsu a răspuns:

Degeaba ii ziceti sa astepte; a 15 ani cred ca ar fi de acord sa faca sex si cu o baba laughing

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca nu aveti minte!

| TeoPT a răspuns:

Cred ca esti batut in cap!
Mai asteapta macar pana la 17-18 ani, daca vei fi tot cu ea, atunci e OK.

| foxi a răspuns:

Pune mana pe carte lasa visele erotice!

| Christina a răspuns:

Mai asteptati!big grin

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi ca te poti pricopsi cu inchisoare de la 3 la 10 ani, conform art. 198 Cod penal, asa ca asteptati sa implineasca macar 15 ani.

| alinpocris10 a răspuns:

Pustiu fa ce ai de facut... cum zice anakatsu du-te si la babe daca esti in stare laughing raman uimit ce se poate intampla cu copiii din ziua de azi...

Dupa ce te desparti de ea sa nu faci post cu

Am fost cu o fata 4 luni ea x eu x si dupa ce mi-am inceput viata xxx am observat ca nu ne potrivim nu era pe marimea mea...

Ma scuzati dar rad de prostia la alti...laughing

| cristiano9 a răspuns:

Cred ca nu vei inimeri gaurawinking.

n'ar fi de mirare la ce intrebari puioh go on

| adrian1988 a răspuns:

Ooooooooooooo.stop! stop! ARE YOU FUCKIN RETARD.mai copile tu te auzi ce spui? de 4 luni? wow pai voi trebuie sa faceti nunta de aur mai copii.ar trebui sa te gandesti ca daca o sa faci pasul asta, tu ca barbat nu o sa regreti, dar ea ca fata o sa fie foarte dezamagita cand o sa va despartiti.pentru fete virginitatea este ceva foarte important nu ca la tine ca te gandesti cum sa scapi de ea mai repede.si ai grija cum procedezi ca e posibil sa fii si acuzat de corupere de minori chiar daca tu insuti esti un minor.sunt centre de reabilitare unde sigur ti-ar gasi un loc.si o sa ai si o experienta sexuala bogata, dar tu o sa fii in locul prietenei tale.asa ca mai bine gandeste-te ce vrei sa faci ca s-ar putea sa regreti. daca o iubesti asa de mult cum zici, asteapta, pentru ca eu stiu sigur ca tu ai facut presiuni sa va incepeti viata sexuala.am i right?

| timeea7 a răspuns:

Eu cred ca esti un copil fara mintebatting eyelashes

ce zici?smug

aveti doar 15 si 14 ani...straight face

4 luni:X:X. zici ca is vreo 3 ani:-J

ASTEPTATI...ca nu fuge trenu

| Iasmina08 a răspuns:

Cred ca va cam grabiti... aveti tot timpul pentru asa ceva

| Scratz a răspuns:

Da, daca e decizia voastra e in regula nu conteaza varsta dar daca e pentru prima oara cand faci sex e nevoie de prezervativ. Have fun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa va cun mai bine. 4 lunilaughing)))...si sunteti cam mici pentru asa ceva.ar trebuie sa te ocupi de cariera ta in viata deocamdata si de viitorul tau... apoi chestiile astea.pentru ca ai tot timpul din lume pentru iubire.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei cu tine? tu acum te-ai invatat a merge si deja te gindesti la sex...ar trebui sa mar rabzi putin macar vreun an...winking