| mikaela001 a întrebat:

Eu si prietenul meu am facut-o pentru prima oara pe 13 iunie, dupa ce m-a dezvirginat au mai urmat vreo 2 penetrari si eu m-am oprit pentru ca ma durea foarte tare. Am folosit prezervativ si nu s-a rupt. Inainte de acest act, cu vreo 10 zile in urma, pe data de 3 iunie si respectiv 2 zile pe data de 11 iunie, cind eram virgina, ne-am "jucat" pentru ca eu ma temeam de dezvirginare. Acele jocuri au durat nu mai mult de un minut, dar nu am folosit prezervativ, dar el nu a ejaculat si inainte sa ne jucam ne-am asigurat ca pe***ul este uscat. a doua zi dupa dezvirginare, pe 14 iunie, au aparut niste stari de voma. Eu cred ca e vorba de o intoxicatie pentru ca ma doare foarte tare stomacul, dar nu pot vormita. Voi ce credeti, va rog ajutati-masad. Am nevoie de pareri?sad

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incercati sa nu va mai jucati!
Daca nu a ejaculat in tine, nu-ti face probleme.
Foloseste prezervativul de fiecare data, fara retinere, se aplica de la bun inceput, asa scapi de o grija in plus.
Aveti grija!
Va pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Pearl01 a răspuns:

Buna! Eu una nu cred ca ai ramas insarcinata, din ceea ce povestesti. Faptul ca v-ati "jucat" si nu a existat o ejaculare in vagin (ai grija, chiar daca nu ejaculeaza inauntru, sa nu ai sperma pe maini si din greseala sa o introduci in vagin) este bine pentru tine. Daca ultima oara cand ati facut-o ati folosit prezervativ, sansele sunt mici. Deci, de o posibila sarcina nu cred ca este vorba. Starea ta de rau, de voma, e posibil sa se datoreze unei alte cauze. Poate o intoxicatie cum zici tu(poate ai mancat ceva si nu ti-a priit sau ai mancat poate prea mult si ti-ai aglomerat ficatul) sau o infectie. Daca starile tale continua, ar fi bine sa mergi la doctorul de familie si sa-ti dea un tratament ceva. De cateva zile este si foarte cald, poate si din cauza caldurii, cine stie...

| mikaela001 explică (pentru Pearl01):

Multumesc mult! m-ai facut sa ma simt mai bine! Cred ca e vorba de o intoxicatie pentru ca ma doare stomacul, parca tremura big grin, scuze, dar asa simt... multumesc inca o data!

| Pearl01 a răspuns (pentru mikaela001):

Ma bucur ca te-am putut ajuta! Oricand cu placere... Daca nu-ti revii, cel mai bine ar fi sa mergi la un doctor, ai grija si la ce mananci si bea multe ceaiuri si apa. Numai bine!

| Addush a răspuns:

Deci insarcinata nu ai cum sa fii. Este posibil sa fie alta problema. Eu spun sa mai astepti putin si daca te simti tot rau mai bine du-te la doctor.

| Luiza_Xenia_1996 a răspuns:

Bună. Eu zic că mai bine te-ai duce cu el la un doctor veterinar. Mai mult de 50 de lei nu cred că te costă! Sper să se facă bine!