| lalaband99 a întrebat:

eu si prietenul meu am facut sex neprotejat in perioada fertila dar prima data m-am masturbat dupa care a doua oara am faxut-o cu prezervativ dupa care mama spalat si a treia oara am facut-o fara prez dar nu mi-am dat drumu in ea. ce parere aveti? care sunt sansele sa ramana gravida si daca a mai patit cineva asa ceva? sau cel putin daca e mai ok din a treia oara decat din prima fara prez. astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| catalinas_6487 a răspuns:

Din moment ce ai fact-o de 2 ori cu ea si apoi fara prezervative sunt sanse din pacate pentru ca motivul pentru care poate ramane insarcinata este lichidul preejacular care ia cu el spermatozoizii "rataciti" ce au ramas pe "teava"... protejeazate data viitoare si ai grija... sanse 10% maxim! Succes!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sansele sunt in jur de 30% daca inainte de actul sexual neprotejat ai urinat si te-ai spalat foarte bine, si de 50% daca nu. Riscul este ceva mai mic daca nu ai ejaculat in ultimele 72 de ore si cu atat mai mare cu cat ai ejaculat mai aproape in timp de actul sexual neprotejat.

| Gabriel1 a răspuns:

Stai asa,mergi incet, care e femeia si care e barbatul in toata treaba asta? La inceput ai zis eu si prietenul meu dupa care ai zis ca nu ti-ai dat drumul in ea, care e fetita dintre voi 2 baieti?

| uN23 a răspuns:

Ok, nu inteleg nimic, dar in fine... Ai zis " eu si prietenul meu..." apoi "a treia oara am facut-o fara prez dar nu mi-am dat drumu in ea". Ce *** sunteti gay?

Prima oara ai zis ca te-ai masturbat. Deci din ce am citit aici, nu a fost de 3 ori, a fost doar de 2. Pentru ca prima oara ai facut sex singur. happy
Si acum legat de intrebarea ta, da sunt sanse sa ramana gravida chiar si daca nu ti-ai dat drumul in ea. happy