| ioio_7354 a întrebat:

eu si sotul meu ne dorim foarte mult un copil. In 1 iunie mi-au venit musafirii si m-au tinut pana in 6. Apoi din 10 si pana in 16 adica pana azi am avut contacte sexuale, e posibil sa raman insarcinata? vreau sa precizez ca din 12 si pana in 16 e perioada fertila deci e posibil sa am sanse la o sarcina?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ati avut contactele sexuale in perioada ta fertila,daca totul e in regula,ceea ce-ti doresc din tot sufletul, in curand vei avea bucuria sa constati ca ai ramas insarcinata!
Sansele sunt mari, poti sa speri ca minunea s-a intamplat si da-ne si noua de stire sa ne bucuram de bucuria voastra!
Mult noroc!

2 răspunsuri:
| alexootza a răspuns:

Si eu sunt curioasa sa aflu. Sarcina usoara iti doresc si sa nu ne uiti.

| Casandra a răspuns:

Da...sa ne anunti cand o sa creasca ce e... fata sau baiat