| Covid19 a întrebat:

Buna. Eu si sotul meu vrem sa incercam chestii noi in pat, am comandat jucarii bdsm, jucarii anale, etc... si as avea nevoie si de o pastila pentru erectie care sa dureze cel putin 4 ore. Ce pastile sunt foarte bune si de durata? Si v-as ruga sa imi mai dati idei, ce sa incercam in pat? Suntem foarte deschisi dar relatia noastra din punct de vedere sexual a devenit putin cam monotona avand si un copil mic

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du.te la farmacie si cere.i cele mai bune pastile viagra incat sotul sa te rupa in doua toata ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cialis sunt de durata.

| Stegman a răspuns:

4 ore? Da i sa i creape inima in el. Mai degraba vrei sa scapi de el nu sa ai fantezii sexuale

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Du te si trateaza te undeva, ce faci 'cel putin 4 ore'?

| bogdanmanevra a răspuns:

Recomand sincer sa incercati the witcher 3, mi se pare un joc genial si cred ca v-ati distra. ( totusi nu este co op din cate stiu, insa cred ca are un mod de campanie sau cu niste plugin-uri sa puteti juca co op ) succes happy