| iuliabibu a întrebat:

eu stau in germania si m-am lasat de anticonceptionale de 3 luni si as vrea un copil.am fost pe la doctori ginecologi 2 la numar si or zis ca nu am nimic. dupa cate luni poti fi sigura ca pot ramane? este obligatoriu dupa anticonceptionale sa ramai imediat? va multumesc pentru raspunsuri

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmm, eu zic sa stai linistita, sa nu mai stai asa stresata happy
nu este o regula cand sa ramai gravida. poti ramana gravida si in timp ce iei anticonceptionale, sau cand faci pauza de 7 zile happy cunosc vreo 2 cazuri, cand fetele au ramas gravide in timpul anticonc happy
deci, stai linistita. daca si medicii au spun ca nu ai nimic, acum nu ramane decat sa muncesti la bebe :p

SUCCES :*:*:*:*