| Forevăr a întrebat:

Eu stiu ca un baiat ma place si azi m'a intrebat : tu stai cu? eu i'am raspuns ca nu straight face. Credeti ca e gelos?laughing

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ai vrea tu!

| Adorable a răspuns:

Nu stiu, depinde! Numai tu ai fost de fata sa ii vezi reactia.
Emotiile se reflecta in ochi, si le poti observa daca stii din ce unghi trebuie sa privesti.
Gandeste-te bine : Ai vazut urme de gelozie pe fata lui?
Succes!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu neaparat! poate vrea sa te intrebe daca vrea sa fii cu el!winking

| relaxx a răspuns:

Pai daca u crezi ca te place.atunci normal ca e geloshee hee