| Laaurraa a întrebat:

Deci. Un baiat m-a intrebat daca vreau sa stau cu el iar eu nu i'am raspuns i'am zis ca ma mai gandesc.au cam trecut vreau 2 saptamani de atunci si acum nu ma mai baga in seama. dar eu as vrea sa stau cu el dar nu stiu cum sa vb cu el. vreau pareri, pentru cea mai buna dau funda.

2 răspunsuri:
| TbxIonutMult a răspuns:

Helauuu:*! Problema ta e cam complicata dc trebuia sa stai atat pe ganduri? daca il placeai i ziceai da dc atat rusine? du-te la el si i zici "Buna mai vrei sa fii cu mine?" daca zice da atunci i zici ca si tu vrei si ca il placi mult si atunci va combinatiii dar daca zice ca nu... nu trebuie sa te superi sunt 1000 de baieti insa si uh ai o vina nu ai acceptat de la bun inceput Bafta:*

| IonValeriu a răspuns:

Probabil ca s-a simtit jignit de raspunsul tau si a crezut ca iti bati joc de el dar totusi pentru statistici unde ai intalnit baiatul ala? tiau facut prieteni cunostinta l-ai intalnit la scl? si cati ani ai? asa o sa pot mai bine sa raspund