| JustThat a întrebat:

Vorbesc de mult timp cu un tip care este mai mistocar el asa. Avem zile in care ne intelegem super bine si zile in care ne scoatem din sarite. Recent i'am spus ca vreau sa vorbesc ceva cu el intre 4 ochi si l'am intrebat cand isi face timp de mine. Mi'a raspuns ceva gen : " Maine? Seara? Noi 2? Romantic? Vezi ca vorbesc serios ". I'am spus ok ramane pe maine dar a intrevenit ceva si nici unul nu a mai ajuns la intalnire. Aseara mi-a dat mesaj si s-a scuza pentru ca nu a putut ajunge si mi-a spus ca nu e vorba ca nu ar fi vrut doar ca a intervenit ceva. Intalnirea a fost amanata pentru seara asta. Credeti ca ma place? Eu una nu stiu ce sa cred pentru ca el este genul de baiat mai mistocar si uneori cand ma mai supar pe el nu'i pasa si asa... Are zile in care vrea sa iesim in oras si da de inteles ca ma place si zile in care nici nu'i pasa de mine. Nu spuneti ca nu stie ce vrea pentru ca este mult mai mare si a trecut prin prea multe. Ce credeti de toata situatia asta? Astept cat mai multe pareri happy

Răspuns Câştigător
| stefanutza27 a răspuns:

Vezi ce iti spune. Vorbeste cu el deschis despre asta. Noi nu iti putem spune daca el te place sau nu. Doar el stie ce e in mintea lui. Diseara intreba-l daca te place sau nu si daca vrea o relatie sertioasa cu tine. Dar dupa parerea mea te place. Normal ca sunt zile care poate si lui ii merg prost sau poate vrea doar sa te tachineze. Vorba aia: cie se iubeste se teachineaza. Normal ca poate mai intervine ceva si nu poate ajunge la o intalnire. Nu poti sa te astepti ca programul lui sa fie mereu liber. Dar cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el, daca nu s-ar putea sa-ti pierzi increderea in el si relatia sa se destrame. O relatie se bazeaza pe incredere.

3 răspunsuri:
| SunshineGirl a răspuns:

Hei.Eu sunt fata si sunt la fel de mistocara.Chiar si cu baiatu` pe care`l plac, pentru ca prin felu` asta nu`i dau lui ocazia sa vada ce simt cu adevarat pentru el.Si eu mai am scapari, cum ai spus si tu despre acel baiat si asta pentru ca nu vreau sa creada ca nu ma intereseaza persoana lui.So,te place, dar ii este frica de esec si`n cazul in care te va lua la misto, o va face numai pentru ca tu l`ai facut sa se simta prost sau neinteresant iar el va incerca sa-ti demonstreze ce mare si tare e el luandu`te la misto.Bafta mlta!

| KellyK13M a răspuns:

Poi si eu patesc la fel cu un baiat pe care il plac.ma rog cu siguranta si el te place daca sunt si zile in care ii pasa de tine poti sa vorbesti cu el in seara asta si sa afli mai multe de la el.Dar poate in zilele in care nu'i pasa de tine poate are probleme acasa sau incearca doar sa isi dea seama prea multa lume ca te place.
succes

| DoRaTo96 a răspuns:

Buna
si eu sunt mai mistocar defel(nu ma refer adica sunt misto adica imi place sa fac glume si astea)
dar cand e vorba de o fata ma las de toate glumele si incerc sa comunic cu ea
eu personal iti zic sa incerc pentru ca tipul te place
el este ceva in gen face glume ca sa nu spuna adevarul
asa ca se merita sa incerci o relatie cu el happy