| bitzi a întrebat:

Eu sunt clasa a8a si am facut deja pozele pentru sfarsit.Baiatul de care mie MI-A PLACUT mi-a cerut poza si nu stiu ce sa-i scriu pe ea. M-ati putea ajuta va rog? As vrea sa-i scriu ceva de genul ca est eun baiat dragut si cev acare sa-l faca sa-si dea seama ca l-am placut cu adevarat. Vreau s afie ceva care chiar sa-l impresioneze.Va multumesc mult:*:*:* p. s nu vreau citate sau poeziibig grinbig grin.Scuze categoria dar este cea mai vizitata

Răspuns Câştigător
| Dollicious a răspuns:

Scrie-i `Pastreaza copia si nu uita originalul` sau `In toti acesti ani cineva s-a gandit la tine` sau daca vrei mai adaugi tu ceva pe langa sau mai modifici pe ici-colo

2 răspunsuri:
| DenisPericolPublic a răspuns:

Poi simplu: II scrii ceva de genu...".de la fata care cu adevarat te-a iubit." dezvoltand putin fraza eventual poti sa-i spui si infata cand prinzi un moment prielnic. nu-ti fie teama de reactia lui avand in vedere ca ai spus ca L-ai placut. o sa se gandeasca el la chestia asta.

| ringo a răspuns:

Doamne, parca ar fi un epitaflaughing Alea iacta est! epistula non erubescis, orice ai scrie...el poatetongue