| Aly122 a întrebat:

eu sunt cu un baiat de vreo 5 luni si chiar il iubesc. dar eu am inceput sa mai tin la un baiat foarte mult, care s-a tinut dupa mine vreun an si ceva sa fiu cu el si chiar ma iubea, dar eu nu simteam nimic pentru el si acum imi dau seama ce-am pierdut.nu mai suport sa-i vad pe aman2 in acelasi timp, celalalt se uita mereu la noi cum stam impreuna si nu mai poate de nervi, iar eu ma simt foarte prost, si nu stiu ce sa fac as vrea sa fiu cu aman2, ii cunosc pe aman2 de cand eram mica.si nu as vrea sai pierdcrying

Răspuns Câştigător
| redrouje a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie si am renuntat la baiatul cu care am fost 7 luni pentru celalalt tip si... am regretat. Te sfatuiesc sa ramai cu baiatul cu care esti eu stiu din propria experienta happy... pentru mine nu a fost prea tarziu dar a fost foarte aproape sa fi fost o decizie ireversibilahappy

3 răspunsuri:
| redrouje a răspuns:

Trebuie sa ii explici ca tu pe respectivul il iubesti...

| Aly122 explică:

Dar ma simt asa naspa cand ii vad pe aman2 mereu.x(.

| Adrian1997 a răspuns:

Stai cu baiatu respectiv ca stai binehappy