| Denisa_3255 a întrebat:

Buna eu sunt de azi pana duminica singura acasa, si am decis, ca in aceasta saptamana sa incep sa ma masturbez, insa, am citit eu ceva pe internet, dar daca este vreo fata doritoare sa-mi arate cum se masturbeaza, prin web, sa-mi trimita un mesaj, sau sa-mi dea buzz la id : denisa. lovegirls@yahoo.com Multumesc, pup la fetele care vor

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

@Flav, nu uitati de protectie... ochelari 3D.

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu vrei sa-ti arate un baiat o masturbare 3D? Da-mi adresa, trecem peste demo-ul cu web.

| cherrybomb a răspuns:

Cand am fost singura acasa mai multe zile am dat cate un party. nu am stat ca blonda sa ma masturbezrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| AnneMarri a răspuns:

Unde ai fost când s-a împărţit inteligenţa? happy

| loveanddreams a răspuns:

De acord cu Jelli

| MissLaura a răspuns:

Ce decizie care iti taie rasuflarea! Sa faci un pas destul de mare incat sa ajungi sa te masturbezi e atat de rar, acum nu o mai face nimeni sa stii! Hai ma lasi ...bai fato, pentru ce sa te masturbezi? Adica...ce decizie ''am decis sa ma masturbez'' fain din partea ta ca te-ai gandit si la noi sa ne spui ce prostii faci pe acasa.Eu una nu inteleg,pentru ce iti trebuie ca te apuci de asa ceva? Du-te, mah si te uita la Tom si Jerry putin si o sa iti treaca ( ca sa nu iti sugerez sa intretii relatii sexuale ca am mai zis asta cuiva si era cat pe-aci sa fiu suspendata!)Eu una pur si simplu nu te inteleg, daca ai avea prieten ( sau chiar daca ai) lui i-ar place sa stii ce faci tu? Sau parintilor tai le-ar placea? Inteleg ca e o chesie intima pe care o ''practica'' 98% din populatia globului dar pur si simplu pentru ce? Pt ce sa o faci? Te plictisesti? Pune mana pe mouse si tastatura si da raspunsuri pe TPU daca tot ai cont, daca nu si ai venit sa pui intrebari din astea de 2 banutzi, e treaba ta doar ca si eu sunt relativ noua si am vazut ce e pe site-ul asta! Pe langa oamenii de treaba precum @NOname sau @neluL ( mai sunt si altii pe care nue nevoie sa ii enumar) gasesti ''creaturi'' care vor sa stie'' cum se masturbeaza''.''daca isi baga pixul in 'vazin' raman gravide'' si alte 'specimene' de genul! Serios oameni buni treziti-va si pune-ti niste intrebari care chiar merita sa aiba un raspuns!

| floryyn91yy a răspuns:

Baga ti o sticla in pzd))))))

| lovely1993 a răspuns:

Prostii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveti niste intrebari MINUNATE.
Mai fata, masturbarea o stii din nastere. O faci instinctiv, nu la comanda. Uita-te de exemplu la un film xxx. Sa vezi cum iti dai seama de tehnica. Sau apropie-ti de zona intima o periuta electrica pornita.

In plus, cine se respecta nu isi expune intimitatea tuturor! Tu stii ce ai putea face cu filmul? Sa il pui pe internet, sa vada o intreaga natiune ce face fata aia in intimitate. Astfel de gesturi sunt intime, nu trebuie sa le vada nimeni. Doar daca nu esti de speța unei actrite porno.