| xArtstic a întrebat:

Buna . Eu sunt prietena lui xArtistic si ea m-a lasat sa pun intrebare mea aici. Deci :
despre ce sa vorbesti cu un baiat.in zodia taur
cat de bine se.intelege fata balanta si baiatul taur impreuna

P.S. Ar fi super daca , ar fi din experienta voastra

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un raspuns la intrebarea ta, referitor la zodii. :D

http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/taur/balanta.php

6 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Sarci pe Gugal

Răspuns utilizator avertizat
| iflroin1999 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun adica chiar conteaza zodia chiar asa de mult? fiecare ie diferit indiferent de zodie adica el ie taur ar trebui sa afli cei place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne,ce minte poti sa ai.cum sa crezi atat in niste zodii amarate si plus ai zis ca nu esti tu cea care are acest cont ca sa nu bata prea tare la ochihappyin fine