| xArtstic a întrebat:

. .de fapt mai multe. . .
1.Cum e un sarut cu un baiat din zodia taur ?
2.Cum cuceresti un baiat din zodia taur ?
3.Despre ce sa vorbesti cu un baiat din zodia taur ?
4.Cum e sa fi impreuna cu un baiat din zodia taur ?

P.S. Daca ati putea sa-mi raspunde.ti din propria experienta. . . ( m-a rugat o prietena )

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te-a rugat o prietenă? Are o obsesie cu zodiacul.
Vezi ce scrie aici, www.elystar.ro pentru compatibilitatea dintre zodii, etc.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| kamykaze88 a răspuns:

Spune-i la prietena ta ca leii sunt cei mai tari happy

| spydy94 a răspuns:

Zi la prietena ta...sai zica simplu ca la orice zodie e egal zi ca iti place si lasa zodiile deoparte.

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Chestia cu zodiacul mi se pare o prostie laughing

| barbari123456 a răspuns:

1.Este foarte placut si senzational crede-ma am incercat.2. Daca este mare sa ii dai niste vin rosu sa vezi cum il cuceresti.3.Sa vorbesti despre spor crede-ma incearca si ai sa vezi.4.Este super este dragut cu tine dar ai grija ca se uita si la alte fete. Sper ca te am ajutat funda! 1

| rolly27 a răspuns:

(xArtstic) Din propria experienta iti spun ca ai ales cea mai buna zodie pentru o relatie. Taurul se potriveste cel mai bine cu o Balanta, parerea mea. barbatul taur are foarte multa rabdare, stabilitate si este loial. iubeste luxul si siguranta, dar nu te sfatuiesc sa tii cont de zodiac pentru o relatie. Incarca sa cunosti omul bine inainte, discutati afla ce-i place si ce nu...etc ciao