| opierdevara a întrebat:

Cea mai buna prietena a mea este rac iar baiatul pe care il place este zodia taur. imi spuneti si mie cate ceva din experienta voastra, a fetelor cu baietii taur? mai ales daca sunteti fete-rac.
multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Dantexc a răspuns:

Păi, din câte ştiu eu, zodiile rac şi taur au o compatibilitate excelentă, dar din propria experienţă nu îţi pot confirma dacă e adevărat sau nu.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Tot ce tine de zodii este o minciuna, iti sugerez sa nu mai crezi in prostiile astea.

| sublime89 a răspuns:

Eu cred ca prietena ta e om, iar baiatul la fel : )) Zodiile nu conteaza, sunt doar inventii umane. Nu au absolut nicio baza in realitate.

| BadLara a răspuns:

De tot rahatu taur, aia sunt manelisti cei mai multi, si batuti in cap, ia un scorpion, e beleawinking

| AndreeCdu a răspuns:

Pai. zodia rac pune foarte mult la suflet, si nu conteaza ce zodie este baiatul, el trebuie doar sa se poarte frumos, sa o abureasca, sa ii dea semne ca o place, si va cadea la picioarele lui. Crede-ma, sunt rac si stiu ce zic laughing)