| anonim9826334 a întrebat:

Eu vorbesc cu un baiat cam de prin noiembrie, dar ca prieteni si nu vorbim zilnic. Deci el luna trecuta mi-a zis ca ma place, iar eu de bleaga i-am zis ca ma sperie, nu stiu ce prostii i-am zis. Dupa asta nu am vorbit cam 2 saptamani cred, cred ca a fost suparat. Iar dupa l-am intrebat cumde nu mai suntem ca inainte iar el a spus ca nu mai simte nevoia. M-am suparat foarte mult, iar dupa m-a intrebat ca cumde m-a luat dragostea dintr-o data. Si m-a intrebat daca il plac, iar eu i-am zis ca i-am zis asta prin multe iar dupa iar cu intrebari de ale lui. De atunci vad ca doar el imi da mesaje, iar zilele astea m-a intrebat ce am gasit la el, cumde vorbesc doar cu el, si na mai multe. Eu nu stiam ce sa ii raspund, iar el mi-a zis ca el la mine a gasit muulte, multe bune. Eu bineinteles ca bucuroasalaughing iar dupa mi-a zis noapte buna si m-a pupat adica, asa mesaj nu mi-a trimis de cand am inceput sa vorbim, prin noiembrie era asa. Deci acum il vad mai altfel, asa deodata s-a schimbat parca. Credeti ca vrea sa fim impreuna?

Răspuns Câştigător
| BadAngel3 a răspuns:

Bai, bai, bai. Deci tu te-ai panicat atat de tare incat i-ai zis ca te sperie laughing). Loool. Pai baiatul te place. Fii cu el. Acum cat mai e timp, caci o sa se plictiseasca daca vede ca tu il tot respingi. Si nu te mai panica ca cine stie ce ii mai zici pe acolo. laughing

| anonim9826334 explică (pentru BadAngel3):

Poate macar de-acuma nu o sa ma mai panichez, ca inainte. laughing

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intentiile lui sunt mai clare decat lumina zilei in amiaza mare. happy Ai putea s-ai transmiti ca sentimentele fiind reciproce sa traga el concluzia finala. Succes.

| george2431 a răspuns:

Cred ca da, din cate se poate observa te place.Bafta multa si sanatate!