| IceCreamDoll a întrebat:

M-am intalnit saptamana trecuta cu un baiat si am vorbit, am fost la un suc si a doua zi nu am mai vorbit cu el, asa ca sa nu alfe totul despre mine, pentru ca in zilele anterioare i-am zis cam multe despre mine. De fapt, l-am intrebat daca nu a intarziat acasa, si apoi, dupa cateva ore bune, m-a intrebat daca nu vreau sa mai vorbim. A doua zi i-am raspuns ca da, vreau sa mai vorbim. Nu mi-a mai raspuns, desi cred ca sta pe invisibil. Ce trebuie sa inteleg? Ca nu a avut intentii serioase sau ca s-a suparat pe mine ca nu am vorbit cu el dupa ce el mi-a raspuns asa de greu? Voi ce credeti? Nu m-ar deranja cateva sfaturi.

Răspuns Câştigător
| deeea28 a răspuns:

Eu cred ca-ti faci prea multe griji. Tot tu vrei sa nu afle prea multe de tine, dar tot tu esti lesinata dupa el ca altfel nu l-ai astepta asa ca pe Fat-frumos. Eu zic sa-ti vezi de ale tale. Daca intr-adevar il intereseaza pers ta, te va cauta el cu siguranta. Daca tu l-ai cautat o data, maxim de 2 ori si nu te-a cautat inapoi, atunci poti sa stai in banca ta, ti-ai facut datoria, asa ca urmeaza pasul lui. Daca el nu face nimic inseamna ca ati fost doar la un suc si atat.

4 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Pai ce te astepti sa-ti scrie? Mereu logica asta feminina : "sta pe invisibil" "sta online dar numi scrie, gata vorbeste cu alta e clar "... Ai rabdare, inteleg ca mori de dorul lui. Dar nu iti fa Iluzii si presupuneri fara sens. Iti va scrie, poate a fost ocupat cine stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu a fost pe faza sa-ti raspunda, mai incearca.

| LanaDelRayFan a răspuns:

Cred ca esti frumoasa(stai linistita, sunt fata). Numai umbla cu asemenea baieti, care te inseala din a doua zi.Parca ai fii un catelus care se tine dupa ele.Fii mai modesta si rebela! Sa vina el la tine! El sa fie catelusul! Stai linistita, mai ai mult pana te vei casatori! Asa ca nu suferi pentru un baiat care nu merita. Vor fi mai multi baieti care te vor placea/iubi pana cand te vei marita! Succes!

| Mirunalalala a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi, nu ai de unde sa stii ce s-a intamplat. Poti verifica cu un detector de invizibil. Nu te baza doar pe Messenger vorbeste cu el fata-in-fata.