| anonim_4396 a întrebat:

Eu vreau sa il fac pe iubitul meu gelos, sa vad cum reactioneaza. Pot sa spun ca cel mai bun prieten al lui ma place mult, si ce spuneti, sa il pup pe prietenul lui, sa stau numai langa el etc. Voi ce ma sfatuiti sa fac? Cum sa il fac gelos pe prietenul meu? big grin

Răspuns Câştigător
| bombonikrouz a răspuns:

Aoleu mai bine nu incerca nimic daca te bate si pe tine si pe cel mai bun prieten al lui si numai vb cu voi o viata intreaga? dupa aia o sa iti para raw mai bine uita-te dupa alti baieti siii ziii ca sunt dragutii eu cand fac asa prietenul meu se supara pe mine si imi zice sa ma duc la ei da dupa aia ii trece...acum nu stiu cum eee prietenul tau mai bine stai cuminte si pupal pe el in locul prietenului sau big grin

9 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Gelozia intr-o relatie= X sunt sanse sa se desparta de tine 99%.

| TeIubesccc a răspuns:

Mai bine stai cuminte`n banca ta ca nu stii cum poate reactiona iubitul tau. Te joci cu focul. Chiar vrei sa risti sa-l pierzi?

| RoXxy a răspuns:

Mai bine nu fa asta pentru ca o sa-ti dea papucii.
Poate baiatu'chiar tine la tine si daca faci asta s-a dus naibii toata relatia

Răspuns utilizator avertizat
| dracusor a răspuns:

Daca te pocneste sa nu ne zici noua

| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

Pai daca ai un iubit numai are rost sa-l faci gelos... Good Luck

| Mariamaria_6956 a răspuns:

Daca o sa il pupi... s-ar putea ca prietenul tau sa se desparta de tine, as zice ca e mai indicat sa stai langa el si sa te joci cu cuvintele.

| Dony_3508 a răspuns:

Daca pun mintea ta la o catea turbeaza...