| TeManancCuNutella a întrebat:

Azi cum a inceput scoala, un dobitoc cu care am mai stat m-a intrebat daca vreau sa stau cu el iar.
Iam spus ca nu, pentru ca am iubit, si m-a intrebat cum il cheama si i-am spus Adrian, (baiatul care imi place, si si el ma place), si dupacea prietenele mau rugat sa stau cu el si am spus ca nu, pentru ca imi place mult de prietenul meu.
Acum intrebarea:
Ce trebuie sa fac? Sai spun lui Adrian (baiatul care imi place) ca am spus ca e iubitul meu, sau nu?
Merci! :*

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Eu zic sa ii spui.
Va fi nasol sa afle el de la altii cum ca "ar avea o iubita" si s-ar putea sa se supere pe tine. Mai bine te duci la el si ii spui exact ce si cum, ca nu se stie... poate va iesii ceva pe bune smug tongue

2 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

He he.da spune-i, nu ai avea nimic de pierdut!

| Roxylove15 a răspuns:

Mai bine ar fi sa ii zici lui adrian exact ce s-a intamplat. Într-un fel te ajuta si in relatie sa vezi daca adrian te iubeste. Sunt sigura ca iubitul tau se va lua de acel baiat