| BuLiNuTzACrazy a întrebat:

adevarul e ca am un prieten dar nu-mi place de el dar lui de mine da.Nu am curajul sa-i spun in fata dar vreau prin alte metode. Ce ma sfatuiti sa fac. Dau Fundita, raspuns urgent va rog.

Răspuns Câştigător
| Micuţa a răspuns:

Scumpa! Eu am trecut prin aceasta chestie de doua ori una dupa alta. Deci mi-a fost foarte greu sa ii zic, dar a trebuit sa o fac pentru binele lui deoarece nu am vrut sa fie cu o fata care nu-l iubeste / place. Trebuie sa ii spui asta printr-un sms sau pe messenger.Mai ales daca nu ai curaj. Ce e drept o sa se cam supere eu acum is certata cu amandoi, dar ii trece. Spune-i pentru binele tau si al lui :-D Funda?

3 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

V-ati fixat o idee cretina pe cuvantul meu de onoare...tu cum te-ai simti daca persoana pe care o iubesti la nebunie sa iti trimita un mesaj,"sti nu mai merge". trebuie sa i-o spui ini fata,cat mai sincer si mai direct, explicandu-i ca nu iti place cum se poarta cu tine, sau nu stiu ceea ce simti tu ca nu poate face relatia asta sa mearga

| John_7502 a răspuns:

Acum depinde ce anume nu iti place, caracterul, cum se comporta cu tine, infatisarea? Raspunsul la intrebarea ta depinde de raspunsul la intrebarea mea! Astept cu drag sa iti te ajut cu un sfat! (deci raspunsul tau).happy

| Bєíbч a răspuns:

Desparte`te de el... Pus si simpluwinking
P.S: Dar daca nun iti place deel dc ai acceptat sa fiti un culplu?smug