| Pysyqtza2012 a întrebat:

exista sanse sa te mai impaci cu fostul iubit daca decat ea/el simte ceva nu amandoi? dar daca s-au despartit si inca se plac reciproc?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca va placeti reciproc mai exista sanse sa te impaci cu fostul dar daca numai unul are sentimente...nu prea cred ca se merita

| Awesom a răspuns:

Nu.Ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust.

| heriCafe a răspuns:

Mai daca tu nu simti nimica pentru el si el simte ceva pentru tine sau invers, n-ar trebui sa te mia vezi cu el, dar daca va placetzi reciproc si stiti asa bine ar trebui sa va intzlnitzi undeva numia voi doi si sa discutztzi sa clarificatzi situtatzia Fara sa fi timida-timidlaughing

XtongueuP:X dragalassshappy