| actorul a întrebat:

o fata s-a despartit de fostul ei iubit...o plac si ea stie asta si de asemenea si ea ma place....bine a orie fata e timida si ea zice ca ma place doar putin desi sa fim sincer nu ai cum sa placi putin pe cineva, daca iti place o persoana o placi si gata astea cu "o plac/il plac putin" sunt niste aiureli.
Insa intrebarea mea este cum sa o fac sa fie prietena pentru ca as verea sa fac eu primul pas ca ea na e fata si nu sunt sanse sa faca ea primul pas...deci?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DiaS a răspuns:

Pur si simpu impresioneaz-o! Incearca sa petreceti ceva timp impreuna. sa va distrati, da-i ceva dragut, iar cand vezi ca e fericita pune-i intrebarea! Funda?