| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

Ce faci ca sa te impaci cu fostul tau iubit?

Răspuns Câştigător
| thekidno1 a răspuns:

In primul rand trebuie sa vezi daca merita sa te impaci.
Vorbeste cu el, asta e singura solutie.

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Ii spui, simplu.Ca-l iubesti, ca-ti lipseste ca-l vrei inapoi.
Dar gandeste-te bine inainte, daca era sa fie nu-l mai numeai fost.

| BonneLess a răspuns:

Orice.

| NoNameexd a răspuns:

Îți zic un lucru. să nu vorbești cu el despre chestia asta pe facebook/mess sau alte site-uri, vorbește cu el față-n față și spune-i cât de mult ți la el și că nimic nu mai e cum a fost. Vezi ce spune și el și dacă se uită-n ochii tăi când îți zice că nu te mai vrea ori e prea bun mincinos, ori chiar așa e. Însă dacă se uită în alte părți și doar puțin la tine, înseamnă că minte și că te vrea înapoi și el.Multă baftă!

| OlariuRox a răspuns:

Il suni si ii spui cat de mult il iubesti si ca viata voastra impreuna e mult mai frumoasa.Ca te vei schimba si totul va fif frumos.

| Ghita_Ioana_Ruxandra_1990 a răspuns:

Depinde de ce sau din vina cui v-ati despartit.

| MikKinder98 a răspuns:

Te dai cu sania in congelator!