| Glamour666 a întrebat:

Exista semne care se pot vedea cu ochiul liber din care sa iti dai seama ca o fata si-a inceput viata sexuala?!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ii examinezi vulva cu atentie, vei vedea ca lipseste himenul.

| Purec a răspuns:

Da, daca o dezbraci si te holbezi in vaginul ei laughing)

| neutrino a răspuns:

Te poti uita daca se vede luminita de la capatul tunelului.

| Bebbe133 a răspuns:

Da,exista.
Uneori se lateste in solduri,sau isi schimba mersul fara sa isi dea seama,i se lasa sanii,uneori chiar slabeste excesiv din cauza asta, sau se ingrasa. A si apropo, degeaba ascunzi faptul ca nu mai esti. Orice adevar iese la suprafata, intotdeauna! Asa ca sa nu crezi ca daca ascunzi aceste semne de piedere a virginatii, ai tai sau altcinneva de care te feresti nu va afla.

| adyi370 a răspuns:

Pai dupa vorbeste ia asa si daca ie fete cuminiti se vada care sunt si cele rele sunt vb urat si injura de nu mai pot iti vei da u seama

| ReYNoIoNuTzCs a răspuns (pentru adyi370):

Cate clase ai?laughing)

| ReYNoIoNuTzCs a răspuns:

Pai nu stiu daca se intampla la toate fetele insa prietenei mele i sa-u marit putin sanii

| Blondutsaxoxo a răspuns:

Atunci cand iti incepi viata sexuala corpul tau sufera schimbari, insa difera de la o persoana la alta.Dar adolescenta fiind si perioada schimbarilor, e destul de greu sa-ti dai seama din priviri daca o fata mai e sau nu virgina.

In plus schimbarile sunt in timp, nu imediate si nu pot fi intr-atat de mari incat sa se vada cu ochiul liber. happy Sper ca te-am ajutat