| anonim_4396 a întrebat:

Buna exista un senzor care afla cine intra pe yahoo messenger?
pentru ca am o colega care zice ca are senzor si ca eu ii intru pe mess...
exista asa ceva?
si cum ii demonstrez ca nu eu intru?
scuze categorie

2 răspunsuri:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

E un site care daca introduci un id iti spune ce e(online, offline sau invizibil). Link-ul lui:http://www.imvisible.ro/

| brunette_7029 a răspuns:

Sunt de acord cu sataninside... intra pe google si scrie detect invisible si intra la prima aplicatie. e cel mai sigur site. si nu prea cred ca exista senzori sau nu mai stiu eu ce.