| mQriana a întrebat:

Buna`!
De aseara de cand am iesit de pe mess, nu pot sa mai intru pe id`...pe alte iduri pot intra da pe idu meu nu pot! Am incercat sa intru si pe yahoo e-mail dar mi-a dat eroare! Parola mea nu am dat`o la nimeni! Ce ar putea sa fie de nu pot intra? Sa imi fi spart cineva parola?
[scuze de categorie`!]

2 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Sau poate ai idul blocat.Intra de pe mail pe idul tau si daca nici atunci nu merge inseamna ca ti-a schimbat cineva parola

| cherrybomb a răspuns:

As mi s-a intamplat si mie
intra pe yahoo mail si dai parola uitata - nu poti accesa contul completezi toate datele ce ti se cer apoi scrii o aderesa de e-mail diferita ( sa fie valida si sa poti intra pe ea
p urma accesezi acel id si dai la mailuri si urmezi instructiunile ce le-ai primit prin mail