| Kiddy1998 a întrebat:

Buna Fete/Baieti ce ziceti sa dau add pe facebook la cateva fete din judetul unde locuiesc? As putea sa imi fac o prietena? nu sunt genul de baiat disperat si am 15 ani happy

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Primul pas e cerea apoi discutia de ce nu cine nu incearca nu va castiga niciodata

| sayWhaaat a răspuns:

Intentia e buna, dar simplul add pe facebook nu te ajuta cu nimic. Trebuie sa te bagi in seama.

| WildDream a răspuns:

Doar sa dai add nu e de ajuns. Pana la urma nu se stie daca vor accepta cererea.
Trebuie sa le bagi in seama, sa le cunosti sa vezi cu care te-ai potrivi mai bine si pe urma sa le inviti la un suc ceva. Abia dupa aia o sa zici ca ai sansa sa-ti faci o prietena.