| MeGustaaaaa a întrebat:

Buna fete si baieti.Am o problema...
M-am despartit de iubitul meu si a fost distrus.Acum sunt cu altcineva.Il iubesc si sper sa fiu cu el ceva timp.Este reciproc.Ne-am sarutat azi iar, fostul ne-a vazut.Acum nu prea mai vorbeste cu mine. E suparat.
Dar inca ceva...Nu stiu cu care sa fiu.Mai simt ceva pentru fostul dar e mai puternic pentru actulaul.Eu cred sa raman cu actualul daca tot am ajuns pana aici. Voi ce credeti?

Si azi, cand ne-am sarutat la scoala, noi nu preferam locuri publice...Ne-am sarutat dupa un zid din scoala cand erau ore.Nu ne-a vazut nimeni mai putin fostul!
Si colegii stiu dar nu amchef sa afle si parintii. Dar inca ceva, ziceti-mi niste locuri dintr-o scoala in care ne-am mai putea saruta... Cele mai multe fundita.

P. S- va rog raspundeti la ambele probleme!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ramai cu cel care crezi ca merita, si loc secret poate fi in baie dar e destul de bine zidul ala.

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Elevii mergeau la școală să învețe, nu să facă erotism pe acolo.
Se pare că voi înțelegeți lucrurile diferit, de cum le înțelegeam noi.

| andreea199516 a răspuns:

Catsi ani ai? cat timp ai fost cu fostul iubit?