| anonima122 a întrebat:

Am cunoscut acum multi ani un baiat aveam cam 7 ani cu timpu am devenit prieteni destul de buni.Acum 2 ani mi-am dat seama ca il iubesc chiar foarte tare, si dragostea asta pentru el persista si acum.De curand am fost cu el dar intr-o zi un alt baiat m-a sarutat. si ca sa nu afle de la altii i-am spus chiar eu despre asta.Acum e suparat pe mine... dar vreau sa va inteb ma place? la inceputul scolii (eu m-am mutat de la alta scoala )se uita in continu la mine si la fel si cand lua unele fete in brate, zilele trecute ne-am certat si mi-a spus "de ce tu te poti saruta cu alti si eu sa nu o fac cu altele?" e gelos? ma place?
Toti prietenii si prietenele mele zic ca ma place da nu stiu ce sa zic

1 răspuns:
| annamarius a răspuns:

Din moment ce s-a suparat si ti.a si aratat.o chiar, intrebandu.te de ce tu te poti saruta cu altii iar el nu, cu siguranta e gelos. Cat despre placut, din moment ce e vorba de gelozie, clar te place! Vorbeste cu el si explica-i. spune-i ca pentru tine nu a insemnat nimic acel sarut, ca nu te asteptai ca acel baiat vroia sa te sarute... poate o sa inteleaga. Take care.:* bafta