| astamyka a întrebat:

Buna fetele ajutor a luat cineva anticonceptionale milligest? va scazut libidoul? ati mai avut chef de sex dupa ce ati inceput sa le luati?

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Orice contraceptiv oral scade libidoul. Du-te la ginecolog sa-ti indice anticonceptionalele potrivite tie.

| cocolinoung a răspuns:

Du-te la ginecolog sa-ti prescrie anticoncetionale bune pentru tine altfel te trezesti cu o gramada de probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu mai lua anticonceptionale deoarece ingrasa provoca caderea parului poti avea migrene, dureri de san, poti face chiar infarco mi-a-cardic, icter, sa ai satri de greata9poti sa si vomiti), poti face tromboza, crezteri de tensiune, hemoragi cereblare si multe altele! Deci sunt foarte multe riscuri la care te expui deci eu ti-a-si recomnada sa renunti la anticonceptionale si ar fi cazul sa incerce el prezervativul.

| musca_2290 a răspuns:

Asta mica treci pe la ginecolog si el iti poate prescrie un anumit fel de anticonceptionale bun pentru tine