| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani si. nu am chef de sex! mi-am inceput viata sexuala acum aproximativ un an si am acelasi partener. Nu m-am plictisit de el, ma atrage chiar foarte mult, dar pur si simplu, nu am chef. Nu folosesc anticonceptionale, ca sa am libidoul scazut, din ce am citit de pe net ca ar fi cauza. Ce sa fac?! funda si voturi.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate o sa ajungi asexuala, orice lucru in lumea asta are o limita si la tine a venit mai devreme, si eu am cativa ani de cand am renuntat la sex dar ma cam jeneaza situatia in care lumea a ajuns.

Răspuns utilizator avertizat
| MLSS a răspuns:

Poti sa-i explici situatia sau sa incerci sa-ti faci pofta big grin
succesbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| BlackOldSun a răspuns:

Daca nu ai chef de sex asa o sa fie si cheful lui fata de tine sexul e o cale de comunicare dusa la cel mai inalt nivel intre 2 oameni de sex opus! incerca-ti lucruri noi in pat sa va stimulati sa vorbiti ce si cum va place cand va excitati poate iti vine "cheful"! daca nu functioneaza nici un stimul nu prea e bine pentru tine!