| MamaMiaaa a întrebat:

Fetele trebuie neaparat sa se masturbeze? Este o chestie neaparata? Sau doar daca simt nevoia?

Răspuns Câştigător
| Katherineeeeeeee a răspuns:

Si fetele si baietii se masturbeaza doar daca vor, nu ii obliga nimeni.
daca vrei sa te masturbezi, fa-o dar ai grija pentru ca de la un momendat devine un obicei daca exagerezi si crede-ma este extrem de greu sa te lasi... tio spun din proprie experienta
deci bafta happy

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nimic nu-i obligatoriu.

| mona a răspuns:

Doar daca simti nevoia, nu esti obligata

| Ella3133 a răspuns:

Atat fetele cat si baietii se masturbeaza pentru ca vor, nu este o regula sau altcevawinking
daca simti nevoia o faci si gatahee hee

| Vibrations a răspuns:

Sunt obligate prin lege. Se specifica clar in legea nr. 343, aliniatul 5. Orice abatere de la aceasta regula atrage de la sine sanctiuni grave persoanei in cauza.

| liliacALB a răspuns:

Nu ar trebui deloc. Dar daca o fac NU E TRAGEDIE. Nasol e daca o fac des si pe o perioada indelungata. Se poate ajunge la frigiditate.

| 21ndstillachild a răspuns:

Daca asa simti, este normal

| alinussa a răspuns:

Se masturbeaza doar cine vrea si cine simte nevoia. Desi nu este ceva indicat.

| NightWing a răspuns:

Daca simti nevoia.