| laura112 a întrebat:

De ce si fetele au fantezi sexuale? De ce simt nevoia sa se masturbeze?

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca placerea sexuala nu discrimineaza, este egala si pentru barbati si pentru femei.

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Pentru ca sunt oameni.

| iulia_7948 a răspuns:

Pentru ca sunt oameni.

| Oana92 a răspuns:

Pentru ca si femeile au nevoi sexuale. Iar cele cu picioarele pe pamant stiu sa se bucure de sexualitatea lor...

| e1xtz a răspuns (pentru Oana92):

Ma mir cum de ''inger cu frane''...nu a spus ca si asta e o deviere, si ca o sa moara, blablalaughing... tare curios as fi sa cunosc fiinta asta ''incuiata''

| Oana92 a răspuns (pentru e1xtz):

Eu nu as vrea sa o cunosclaughing Oricum, esti constient ca aceste comentarii vor fi raportate, nuh?

| e1xtz a răspuns (pentru Oana92):

Egalll..tot frustrata ramane cu tot cu raport...de orice fel.laughingda m-am razgandit, as fii curios sa-l cunosc pe ala care sta si se culca cu ea..adica exista intr-un oras doua exemplare de genul, si s-au mai si cunoscut.pfff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pentru că nu au alte preocupări, mai târziu nu vor mai simţi nimic alături de partener în intimitate.
Te pup!

| PurceluAtomic a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau sa cumpar un kg de ciment (ca doar e mai greu si mai bun ca un kg de vata) si sa-l torn in orasul Arges :->

| LineGuide a răspuns:

Cu totii avem fanteziile noastre sexuale, unii mai slabe si mai seci, altii mai puternice si mai bogate, dar totusi toti le avem.
Mult noroc!

| DeKoniec a răspuns:

Toti suntem oameni lasati de la Dumnezeu, toti avem drepturi egale.

| Jackul336 a răspuns:

Si ele sunt din aceeasi plamada ca si baietii doar ca diferentele sunt complementare

au organe sexuale au stari de excitatie
au hormoni precum estrogen si progesteron si din nevoia de sexualitate au fantezii cand acesti hormoni sunt produsi intr-o doza mai mare decat cea medie

eu sunt constient ca si fetele au fantezii insa le e jena sa le comunice direct

normal ca daca fata nu intalneste conjunctura proprice in care sa copuleze, ea incearca sa se ajute singura
mai ales in perioada fertila cand hormonii sunt in cantitate maxima comparativ cu celelalte zile ale lunii

| ჯpLaNe a răspuns:

Pentru ca au chef de "pulpa" si nu au un respectiv sa le dea.