| coditzzz a întrebat:

Voi ce lubrifianti folositi pentru senzatii de placere intensa? Nu am probleme cu lubrifierea si nu am folosit niciodata, dar o prietena mi-a spus ca lubrifiantii ofera un mare plus de placere atat pentru ea cat si pentru el. Asa este? Care lubrifiant este indicat pentru asa ceva, Play Warming de la Durex? Astept pareri sincere.

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Sunt mai multe de la durextonguelay Tingle pentru o senzatie sporita in tot corpul, Play Massage 2in1(asta spune din nume ce face), Play Cheery daca vrei aroma si lubrifiere simultan, Play Warming daca vrei excitare sporita si Play Feel daca esti incepatoare.
fundita?

| coditzzz explică (pentru LineGuide):

Si tu ce preferi IISIXNIKA?

| LineGuide a răspuns (pentru coditzzz):

Play Tingle, este cel pe care ti-l recomand, iti ofera o senzatie sporita in tot corpul, deci te furnica tot corpul, si nu vrei sa se ai termine niciodata! laughing
Mult noroc!

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Durex play am auzit ca e bun, dar nu folosi prea mult. Sau intreaba la farmacie, dar lubrifiantul parca era pentru varstele mai inaintate!?!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Antigel

| coditzzz explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eheee....mai e nene ceva timp pana la inghet laughing)

| Oana92 a răspuns:

Cel rosu si cel turcoaz de la durex sunt ok, cel rosu da senzatie de caldura iar cel turcoaz este mentolat

| coditzzz explică (pentru Oana92):

Si pe care il preferi, pe cel cu senzatie de caldura sau pe cel mentolat?

| Oana92 a răspuns (pentru coditzzz):

Eu pe cel simplutongue

| andra12x a răspuns:

Noi folosim Gel lubrifiant Maraton si cred ca e mult mai ok fata de produsele Durex.
Il gasesti aici: http://imunitas.ro/products/gel-lubrifiant-maraton-parapharm