| coditzzz a întrebat:

Buna feteleeee! Voi ce lubrifianti folositi pentru senzatii de placere intensa? Nu am probleme cu lubrifierea si nu am folosit niciodata, dar o prietena mi-a spus ca lubrifiantii ofera un mare plus de placere atat pentru ea cat si pentru el.Asa este? Care lubrifiant este indicat pentru asa ceva, Play Warming de la Durex? Astept pareri

6 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Da de la durex. este unul (sau mai multe) care dau senzatia de rece-cald si tot asa. e fain dar nu cine stie ce, se poate si fara!

| Gabryel123 a răspuns:

Pai foloseste Vaselina rolling on the floor Lubrifianti agricoli: Ulei d emotor, ulei stuo, ulei utto, ulei de transmisie, ulei hidraulic rolling on the floor bafta big grin

| Joker1958 a răspuns (pentru Gabryel123):

Sa fie in 2 timpi daca se poate ca ala in 4 merge mai greulaughing

| Gabryel123 a răspuns (pentru Joker1958):

rolling on the floor

| coditzzz explică:

Gabryel123 esti un mare prost! Cred ca ai bataturi in palma