| deeadragutza2 a întrebat:

Buna fetelor aceasta intrebare este pentru voi. Pe la cati ani v-ati dori sa aveti copii si dc la varsta aia

Răspuns Câştigător
| angelfromabove a răspuns:

Sal pai eu as vrea pe la 20-22 ca si doctorul a spus ca atuncea esti mult mai dezvoltata sa ai copii de fapt e bine sa ai copii de la 18-22 e cel mai buna timp:d dar daca nu esti pregatita mai asteptiwinking

7 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Sunt intr-o relatie cu un baiat care este in aceeasi clasa cu mine, ne iubim de ceva timp si vrem sa ne mutam impreuna.Parintii lui ma plac si stiu ca si ei isi doresc sa ma mut cu el. Suntem amandoi la un liceu cu profil special, de la care, dupa terminarea clasei a12-a, obtinem o diploma pe baza careia ne putem angaja ca stilisti. Noi ne dorim un copil pe la 19-20 de ani.

| Barbaraaa a răspuns:

Pai dupa ce ma casatoresc p la 24-25 sa pot avea si un job q care sa-l intretin

| LadyDy01 a răspuns:

Buna...eu una mi-as dori copii pe la 25-7 ani dupa ce imi voi termina studiile si imi voi gasi un loc de munca.Dar tu?

| deeadragutza2 explică (pentru LadyDy01):

Eu sincer pe la 28-30 de ani pentru a avea o situatie financiara stabila

| Metempsihoza a răspuns:

Eu am 15 ani si am instincte materne oarecum dezvoltatebig grin si de asta mai visez noaptea ca sunt insarcinata happy si ma simt asa bine in vise... si cand ma trezesc sunt dezamagita, dar am ditamai zambetul pe buze. Sincer, oricand happy e adevarat ca acum nu as avea ce sa-i ofer, ca nah, banii parintilor mei nu sunt banii mei, deci pe la 25 de ani dupa ce termin facultatea si poate ma si angajez la vreun spital (medicina poate fac whistling )

| Claudia1001 a răspuns:

La varsta de 21-22 ani pentru ca daca ii faci pe la varsta aia iti va fi cel mai usor sa ii cresti, pentru ca daca ii faci la varsta dupa 25 ani, nu vei mai fi chiar asa de interesata de ei, te vor obosiwinking

| ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ a răspuns:

1.pai dupa ce ma casatoresc' nrm' si aia nu stiu' pe la citi ani o sa fie asa ca... 2. asa m-am gindit pentru ca asa mi se pare normal si precis...love struck