| angel_3846 a întrebat:

fetelor, voi la ce varsta ati avut primul prieten si cati ani aveti acum?

Răspuns Câştigător
| annutza a răspuns:

Buna! pai nu cred ca conteaza cand ai avut primul prieten ci cat timp a durat relatia.si cat de serioasa a fost. pup. funda?

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu nu am avut prieten si acum am 12 anibig grinTe pup

| BloodxD a răspuns:

Buna!:*

Primul prieten l`am avut la 12 anibig grin...Si acum am 14

Pa, pa:*

| seherezad_2617 a răspuns:

Primul meu prieten l'am avut in gradinita, dar nu s-a numit relatie.asa ca pot spune ca prima relatie serioasa am avut'o la 11 ani, adica in care am tinut unul la altul.acum am 16 ani si inca nu am uitat acele momente.
sunt oameni si oameni. poti avea prima relatie si la 18 ani, nu conteaza, sa nu te simti jignit/a sau ciudat daca nu ai avut o relatie pana acum e ceva normal care vine de la sine. iar daca esti prea mic/a[nu stiu ce ar insemna prea mic/a pentru tine... da' pentru mine ar insemna 7-8 chiar si 9 ani] nu e nici'o panica doar sa ai grija ce si cum si nu te increde in tot ceea ce auzi
pup:*