| Shriti a întrebat:

Cati copii v.ati dori sa aveti (in perpectiva timpului, nu la moment) big grinD

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Ador copii happy doi vreau un baietel si o fetita!

28 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am deja 2 ingerasi, un prin si o printesa, astept sa ma vad bunicuta love struck, dar cand vor dori ei.
O zi bunahappy

| mgtow a răspuns:

Nu am nevoie

| AvalohAlyn a răspuns:

Doar unul ca ajunge.E greu sa cresti unul, ce imi trebuie mai multi?

| RAY a răspuns:

2 copii, o fetita si un baiat

| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz atatia cati au indienii.

| LoveSleep a răspuns:

0.

| Doub a răspuns:

2-3

| Lawliet14 a răspuns:

Minim 2.

| pufulescu a răspuns:

Hm, 4 sau 5... La nume nu m-am gandit, depinde cu cine ii fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul, cred. M-am gandit si la adoptie. thinking

| gingergirl1 a răspuns:

2 big grin Rahela si Natanael laughing

| CristinaSNC a răspuns:

Cel putin 2, daca o sa pot o sa fac si 5 daca e laughing.Am ales deja si nume laughing

| Cσcσ a răspuns:

Niciun copil. Poate voi infia un baietel, dar dupa 35 de ani incolo.

| Kenya a răspuns:

Daca ma pricep rolling on the floor, doi.

| anonima0101 a răspuns:

Unul si bun laughing

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Am deja unul, dar vreau doi, cred ca mi-ar placea sa aiba cu cine sa se joace. happy Bafta! big grin

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Ai cu cine sa il faci pe celalalt? Iti ofer sincerul si dezinteresatul meu ajutor laughing

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu mai scapa omul de tine laughing) Multumesc de ajutor, daca va fi nevoie, ti-l voi cere laughing))) (Desi sunt sigura ca nu voi avea nevoie de tine in urmatorii10000000000 de ani ) laughing))))))

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Sunt eu potent dar mai taie din cifrele alea ca nu sunt zeus laughing

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

laughing)))))Cine stie? La cat de '' faubulos'' esti, se poate laughing))

| Sweet155 a răspuns:

| Shriti explică:

O, ce dulce :** Dar tu catzi ani ai, caramelo?

Răspuns utilizator avertizat
| adyta123 a răspuns:

Doar unu.

| xteeay a răspuns:

Daca o sa am bani, cati copii o sa imi dea Dumnezeu happy Oricum, cu siguranta o fata si un baiat, mai departe vedem...