| flory0928 a întrebat:

Buna fetelor am si eu o intrebare la care am nevoie de un raspuns, eu si cu sotul meu ne dorim un bebelus, pe 20 am facut testul de ovulatie iar 2 zile mi-a iesit 2 linii, adica pozitiv, asa ca am tecut la treaba, insa pe 24 seara mi-a venit menstratie dar m-a tinut doar 2 zile si atat,nu a fost o culoare ca la mestra nu pot spune ca a fost un ciclu, iar dupa am avut numai scurgeri maronii asociate cu un lichid alb, insa ma doare jos ca la menstruatie, e posibil sa fiu insarcinata sau? astept raspunsuri funda

3 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Menstruatia mai difera dpdv cantitativ. Mai bine mergi la un ginecolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la ginecolog..Noi nu avem de unde sa stim, difera de la femeie la femeie.Ar trebui sa va faceti amandoi un contraol ca sa stiti sigur daca puteti avea un copil sanatos.Succes!

| DoarSteff a răspuns:

Sa va fie sanatos :X tongue. Ce nume o sa-i puneti apropo?