| Bab a întrebat:

Buna fetelor am si eu o nelamurire luna trecuta mi-a venit ciclu de 2 ori si luna mai nu mi-a venit deloc si am facut teste de sarcina si sunt toate negative ce se intampla? precizez ca am luat anticonceptionale si le-am oprit acum 2 luni multumesc

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai liniştită, bea un ceai de creţişoară este un reglator hormonal natural.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o dereglare menstruala posibil datorata intreruperii contraceptivelor. E posibil sa nu fie ceva grav, dar e important sa te vada un ginecolog, fiindca chestiile astea pot ascunde ceva serios.

| Goofy77 a răspuns:

O mica dereglare hormonala nimic altceva dar anticonceptionale cred ca le iei la indicatia medicului?

| Beiibby a răspuns:

Calm nu-i vb d o sarcina, probabil pur si simpu ceva dereglari hormonale, nu ar trebui sa te nelinistesti din moment ce ai facut teste si au iesit negativ tonguetongue:

sper ca te-am ajutat :*:*:*:

| ale_8874 a răspuns:

Buna si eu am patit la fel nu te preocupa e totul din vine anticonceptionalelor pe care nu le-ai mai luat, doctori spun ca este o dereglare hormonala, ai sa vezi ca o sa iti vine ciclul si hormoni tai o sa revina la normal... sper. mie mi sa reglat totul...