| originalll a întrebat:

Bună, fetelor. Ați face sex cu doi băieți frumoși, dacă ați avea această ocazie? Credeți că e mai plăcut ca femeie, să faci sex cu doi bărbați?

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Doar dacă unul dintre ei ai fi tu.

| kandaraki a răspuns:

Daca tie ti-ar placea sa vezi cum i-o trage altul iubitei tale poti sa accepti, dar daca iti iubesti iubita si ai o relatie normala nu e bine sa faceti in 3.

| ShamelessQboy a răspuns:

Se pare ca unor fete le place asta la nebunie, din pacate chiar iubitei mele!

| nebunu_5532 a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Impreuna cu tine sau separat?

| ShamelessQboy a răspuns (pentru nebunu_5532):

De cand stiu eu, imi cere sa o facem împreună!
Treaba nașpa este ca totdeauna gaseste cate unul mai dotat si mai bine facut...
Partea bună e că vrea sa o facem si cu alte fete, si cred ca am sa incep sa accept asta macar sa am si eu un avantaj în toată chestia asta!

| nebunu_5532 a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Pot sa vin si eu sa dau o mâna ajutor?

| ShamelessQboy a răspuns (pentru nebunu_5532):

Chiar esti nebun lol, eu nu stiu cum sa o fac sa renunte la plăcerea asta aiurita si tu ma întrebi dacă sa vii si tu! Buna ziua laughing

| valentinatvd a răspuns:

Placut, nu stiu ce sa zic, conteaza foarte mult sa fi open mind, sa nu te simti injosita, sa ti accepti sexualitatea, ceea ce prietena ta face, cautand sa si indeplineasca fanteziile.
Exista sanse sa fie o experienta placuta pentru toti 3 insa dupa aceea sa va simtiti ciudat.
Oricum, nu cred ca e vorba de cine stie ce iubire intre voi, mai mult pasiune, atractie.