| Sebastian_1355 a întrebat:

Care credeti ca este ceea mai frumoasa fata de pe TPU, dintre cele care si-au pus pozele reale?(asta pentru barbati)
Dar si cei mai frumosi baieti?(asta pentru fete)

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Putini pun poza reala asa ca nu am d unde sh...

3 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Mai, nu zic ca intrebarea nu are rost, doar ca puteai ocoli ceva, ceva.Sa-ti raspund sincer, eu nu ma uit la fiecare poza in parte, cat de frumos este si cat de dragut, oricum cel mai frumos baiat e iubitul meu, doar ca fete sunt destule frumoase dar unele sunt pe degeaba, sa nu ma lau singura dar eu imi apreciez firea mea. Putinii care ma cunosc stiu despre mine, iar cei care ma critica ii las in pace.Doar ca din cate am vazut sunt fete foarte frumoase, dar nu stiu daca au si sufletul la fel, cel putin cateva fete hidoase am intalnit aici pe site, nu dau cu nume de profil, se simt ele, nu trebuie sa reactionez dupa invidia lor, In fine, succes la dat fundee
laughing

| dulcik a răspuns:

Pai cati isi pun poza reala? e cam greu de zis fiecare e frumos/frumoasa in felul ei. Oricum frumusetea e trecatoare conteaza sufletul omului si cum te intelegi cu el

| divinuu a răspuns:

I don`t know