| DimaRafaell a întrebat:

Bună, fetelor. Ați fi de acord ca iubitul vostru să aibă o aventură de-o noapte cu o altă femeie, dacă femeia respectivă v-ar da pentru asta o sumă foarte mare de bani?

6 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Pai se demnitatea mea ca femeie unde e? Sa ma injosesc pentru bani? Clar nu as accepta.

| alina2k18 a răspuns:

Daca sunt la ciclu clarwinking
Plus depinde si cati baniwinking dar sa faca treaba buna aiawinking

| siriusblack98 a răspuns:

Puteai sa le intrebi si ''buna fetelor! sunt si c***e printre voi'' ca raspunsul era tot un NU din partea fiecareia.Aia nu aia nu, o tara de femei sfinte dar sunt cu miile care in privat si-o trag pe baniHai ma pe bune, nu stii deja raspunsul?!

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu.

| CossssssminaaGbb a răspuns:

Da, dupa m-as desparti de el si as ramane cu banii laughing))

| Divinitatea a răspuns:

E logic ca nu, practic mi-as vinde "sufletul"(hai ca e siropos).Nu as face-o deoarece demnitatea mea ar fi calcata in picioare pentru niste plasticuri ceea ce nu-mi convine, superficialitatea nu e punctul meu forte.