| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor sunteți de acord ca dacă iubitul vostru nu va plătește facturile voi dsefapt sunteți singure?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Asa e, bro

3 răspunsuri:
| Casa a răspuns:

Păi depinde de situație... dacă locuiți împreună sau nu, și dacă nu, nu este,, obligat,, să plătească tot el facturile. merge să plătești o dată la două luni să zic, dar nu de fiecare data tot el să plătească!

| Sofer a răspuns:

Cu rândul să plătească.

| Anto3457899 a răspuns:

Eu sunt de părere ca dacă locuiti impreuna trebuie sa înveți sa conviețuiți impreuna. De asemenea atât beneficiile și cheltuielile trebuie sa se împartă. Acum depinde de la caz la caz. In același timp, dacă el este cel care are un venit, este normal sa contribuie. Nu lăsați relația sa se destrame din cauza unor păreri dacă voi sunteți Fericiți. Impreuna puteți rezolva orice