| Claudia_1005 a întrebat:

fetelor, baietilor am si eu o intrebare cum sa fac sa conving pe un baiat sa nu se mute din liceu? cand aud vorba asta simt ca am un gol imens in stomac simt ca se rupe ceva din minesadajutat-ma cu sfaturibatting eyelashesplsss cel mai bun sfat si care functioneaza primeste funda promithappy

1 răspuns:
| emran123 a răspuns:

Fa un afis pe care scrie nu te muta din liceu si pune-l in fata casei lui sau altundeva sau spune-le paritilor lui sa il faca sa decida sa nu se mute din liceu sau daca ei lau pus sa se mute sa renunte la aceasta idee