| DanyelDani88 a întrebat:

Buna, fetelor! Ce cadou v-ar surprinde placut de sf. Valentin? Cu cat mai multe sugestii cu atat mai bine! happy

6 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Daca mi-ar cumpara ceva m-as simti jignita.
Pai sa stea cu mine in acea zi si sa precizeze ca ne dedicam acea zi noua, sa imi faca o declaratie, sa vad ca ma apreciaza prin ceea ce spune si sa fie foarte cald si bland. Drept cadou material mi s-ar parea dragut sa imi ofere o poezie scrisa de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vii la mine cu un trandafir si cu o declaratie de 15 minute cat se poate de romantica mi-e de ajuns

Răspuns utilizator avertizat
| confiturix a răspuns:

Sf valentin e o sarbatoare la care se arunca cu bani. Un cadou e cu atat mai zcump cu atat mai bine

| Mrlove2017 a răspuns:

Bilete la meci Dinamo -Fcsb