| HelpBoy a întrebat:

E ziua prietenei mele vineri... si i-am cumparat cadou in inel vreau sa i-l dau vineri dimineata la liceu big grin cum o pot surprinde placut >:?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sper ca nu doresti Dragoste si Sex pe bancile liceului.

| Asiryx a răspuns (pentru neutrino):

Dar...dar...e cel mai romaaaantic asaa

| Danysan a răspuns:

Eu cred ca nu e oki sa ii dai asta la Scoala.Scoate-o dupa Ore in Oras si i-ai un Buchet de Flori, sigur o sa aiba o Impresie Buna dupa.

| Roxxxxi a răspuns:

Pe banca ei sa ii lasi un trandafir rosu. Sa o urmaresti la reactia ei, iar dupa ce ia trandafirul du-te cu inelul la ea si sarut-o tandru.