| Isaa9 a întrebat:

Buna fetelor! Ce înseamnă dacă îmi curge ceva maroniu la câteva zile după menstruație?!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca pur si simplu NU s-a terminat complet procesul de eliminare a menstruatiei si ca atare nu are nici un rost sa devii ingrijorata. Sanatate!

2 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Înseamnă că ai băut cola și ti-au ruginit ovarele straight face

| weloveit a răspuns:

Este ceva normal! Nu ti face griji. Acele scurgeri maronii, pot semnifica sfarsitul menstruatiei oficial sau dereglari hormonale! Orice ar fi, nu intra in panica! Este ceva normal!