| Mariaiulia25 a întrebat:

Buna TPU! Am o problema.
Luna asta mi-a venit menstruația normal apoi la 6 zile după ce mi s-a terminat mi-a venit iarăși dar îmi curge un sânge maroniu-negru! Deja îmi curge de 5 zile și am observat ca îmi curge doar când fac efort, dacă stau liniștita totul e ok! Cum încep sa fac o activitate îmi curge! Oare de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim acest lucru, medicul ginecolog stie, mergi la el si vei afla.